الماس امید

الماس امید میوه‌ی همکاری امید بانک و دایادایموند است. توکنی با پشتوانه‌ی الماس‌های طبیعی و واقعی که قیمت آن بر اساس نرخ جهانی الماس و به دلار محاسبه می‌شود. یک دارایی امن برای سرمایه‌گذاری بلند مدت و کسب سود دلاری است.

الماس‌های واقعی، پشتوانه‌ی توکن‌های دایا:

الماس‌های واقعی با شناسنامه GIA که بعد از اخذ تاییدی کارشناسان رسمی دادگستری ، در خزانه بانک سپرده شده و توسط بیمه پارسیان بیمه می‌شوند.

برخی از مزایای سرمایه‌گذاری روی توکن دایا:

حفظ سرمایه از خطر تورم (قیمت به دلار)

کسب سود از افزایش قیمت جهانی الماس

قابلیت نقد شوندگی

پشتیبانی شده توسط الماس‌های واقعی و طبیعی

امکان دریافت وام سریع و بدون ضامن

پیش خرید اقساطی توکن

قابلیت هدیه دادن در مناسبت‌های مختلف

عضویت در باشگاه مشتریان و دریافت کش بک در هر خرید

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد الماس امید که به مناسبت همکاری امید بانک و دایادایموند برای شما در نظر گرفته شده است به لینک زیر مراجعه کنید:

جوایز و امتیازات ویژه‌ی دایادایموند برای نمایشگاه الکامپ 1403

به پاس قدردانی از حضور شما در نمایشگاه با حضور در غرفه‌ی امید بانک، می‌توانید شانس خود را برای دریافت بیش از 230 جایزه‌ی الماس امید امتحان کنید. جایزه‌ی ویژه‌ی اولین خرید الماس امید نیز از طرف دایادایموند برای شما در نظر گرفته شده است.

همکاری دایادایموند و امید بانک

در راستای دسترسی راحت‌تر مردم و گسترش کاربردها و فعالیت‌های دایادایموند، همکاری خود را با امید بانک سپه آغاز کردیم که این همکاری در حوزه‌های مختلف صورت خواهد گرفت و امتیازاتی را نیز برای سرمایه‌گذاران به همراه خواهد داشت.

در نمایشگاه الکامپ امسال دایادایموند به عنوان یکی از همراهان امید بانک سپه حضور فعال خواهد داشت.

نمایشگاه الکامپ 1403

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) از 9 الی 12 تیر ماه با شعار همه با هم برای اقتصاد دیجیتال برگزار خواهد شد. نمایشگاه الکامپ یکی از مهم‌ترین رویدادها در زمینه‌ی فناوری و الکترونیک ایران محسوب می‌شود که در آن آخرین و به‌روزترین محصولات و خدمات مرتبط با حوزه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک به نمایش گذاشته می‌شود.

در نمایشگاه الکامپ امسال دایادایموند با همکاری امید بانک به عنوان اسپانسر در این نمایشگاه کنار شما خواهد بود.