دایادایموند چیست؟

دایادایموند یک توکن با پشتوانه الماس‌های طبیعی و واقعی است که قیمت آن بر اساس نرخ جهانی الماس و به دلار محاسبه می‌شود. از این رو یک دارایی امن برای سرمایه‌گذاری بلند مدت و کسب سود دلاری است.

پشتوانه دایادایموند:

پشتوانه‌ی توکن‌های دایادایموند، الماس‌های طبیعی هستند. به این صورت که ابتدا الماس‌های واقعی دارای شناسنامه GIA خریداری و بعد از اخذ تاییدیه کارشناس رسمی دادگستری، در خزانه بانک سپرده می‌شوند.

بعد از انجام این پروسه، فرایند توکنایز شروع و نسبت به ارزش الماس تایید شده، توکن صادر می‌شود. یعنی تا زمانی که الماسی خریداری نشده و مراحل را طی نکرده باشد؛ توکنی نیز صادر نخواهد شد.

از آنجایی که قیمت هر توکن دایا، بر اساس قیمت جهانی الماس و به دلار محاسبه می‌شود، به صورت مستقیم از رشد قیمت دلار و الماس تاثیر می‌پذیرند. به همین دلیل توکن DAYA ابزار مناسبی برای حفظ ارزش سرمایه و کسب سود است.

چرا دایادایموند؟

service_icon1

قیمت به دلار

قیمت توکن‌های دایادایموند بر اساس نرخ جهانی الماس و به دلار محاسبه می‌شود.service_icon2

رشد سالیانه الماس

بازار الماس همواره مورد توجه سرمایه‌گذاران بوده و سالانه رشد خوبی را نیز تجربه می‌کند. با رشد قیمت جهانی الماس، قیمت توکن‌های دایا نیز افزایش پیدا می‌کند.

service_icon3

نقدشوندگی آسان

توکن‌های دایادایموند ضمانت بازخرید دارند. هر روزی که بخواهید، می‌توانید توکن‌های خود را به فروش برسانید.


service_icon4

راه اندازی روی بلاکچین ققنوس

ققنوس یک بلاک‌چین ایرانی است که توسط كنسرسيومى از شركت‌هاى فناورى بانک‌های ملت، ملی، پاسارگاد، آینده، پارسیان و تجارت میزبانی می‌شود.

service_icon5

دریافت وام بدون ضامن

با توکن‌های دایادایموند، می‌توانید بدون ضامن، بدون سند ملکی، بدون مراجعه به بانک و فقط در ۴ روز وام دریافت کنید.


service_icon6

پیش خرید اقساطی

می‌توانید بدون نیاز به سرمایه اولیه، تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان توکن DAYA پیش خرید کرده و در بازار جهانی الماس سرمایه‌گذاری کنید.


دریافت مشاوره:

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد دایادایموند، دریافت وام بدون ضامن و پیش خرید اقساطی توکن‌های دایا دارید، شماره‌ی خود را وارد کنید تا مشاوران ما برای ارائه‌ی مشاوره‌ی رایگان و همچنین پاسخ به سوالاتتان در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس بگیرند.

با دایادایموند بدون ضامن، وام بگیرید

افرادی که روی توکن‌های دایادایموند سرمایه‌گذاری کرده‌اند می‌توانند بدون ارائه‌ی ضامن و سند ملکی، بدون نیاز به مراجعه حضوری وام دریافت کنند.

با وثیقه قرار دادن توکن‌های خودتان، می‌توانید تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان وام بگیرید. بدین ترتیب علاوه بر سرمایه‌گذاری روی یک دارایی ارزشمند و کسب سود، از مزایای دریافت وام ریالی جهت تامین نقدینگی لازم برای رفع نیازهایتان بهره‌مند خواهید شد.

بدون سرمایه، سرمایه‌گذاری کنید

با امکان پیش خرید اقساطی توکن‌های دایادایموند، می‌توانید بدون نیاز به سرمایه اولیه، وارد بازار جهانی الماس شوید.

پیش خرید اقساطی توکن‌های دایادایموند، یکی از جذاب‌ترین مزیت‌هایی است که برای سرمایه‌گذاران فراهم شده است.

پیش خرید اقساطی این امکان را به شما می‌دهد تا یک سرمایه‌گذاری بلند مدت مطمئن و امن را در بازار جهانی الماس تجربه کنید.

خرید و ذخیره دایادایموند

روش‌های مختلفی برای خرید توکن‌های الماس دایادایموند وجود دارد. شما می‌توانید از هر یک از روش های زیر برای خرید استفاده کنید:

مراجعه به سایت dayadiamond.ir و خرید مستقیم

نصب و عضویت در کیف توکن ققنوس

نصب و عضویت در اپلیکیشن پاسینو

نصب و عضویت در سوپر اپلیکیشن تاپ

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در رابطه با نحوه خرید توکن‌های دایادایموند، می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

پرسش های متداول

دایادایموند یک توکن با پشتوانه الماس‌های طبیعی و واقعی و یک دارایی باارزش و مطمئن در سبد سرمایه‌گذاری خانوارهای ایرانی است.

قیمت هر توکن دایا، بر اساس نرخ جهانی الماس و به دلار محاسبه می‌شود.

برای ذخیره توکن‌های DAYA هم می‌توانید از کیف توکن ققنوس و هم از پنل کاربری خود در dayadiamond.ir استفاده کنید. به محض ثبت نام در سایت دایادایموند، این امکان برای شما به صورت خودکار فعال خواهد شد.

توکن‌های دایادایموند ضمانت بازخرید دارند و به راحتی می‌توانید با مراجعه به پنل کاربری خود، توکن‌هایتان را نقد کنید.

بله، قیمت توکن‌های دایا، بر اساس نرخ جهانی الماس و به دلار محاسبه می‌شود. با رشد الماس و دلار، قیمت توکن‌های شما نیز افزایش می‌یابد.