تجربه‌ی یک سرمایه‌گذاری امن و سودآور

به سادگی می‌توانید هم از طریق سایت دایادایموند و هم از طریق کیف توکن ققنوس الماس‌های دایا را خریداری کرده و وارد بازار جهانی الماس شوید و یک سرمایه‌گذاری امن و سودآور را تجربه کنید.

شما برای خرید توکن DAYA هم می‌توانید به صورت مستقیم از سایت dayadiamond.ir اقدام کنید. یا این که کیف توکن ققنوس را نصب داشته باشید.

دانلود کیف توکن ققنوس

کاربران می‌توانند کیف توکن ققنوس را در تلفن هوشمند خود، در تمامی سیستم عامل‌ها (اندروید و IOS) یا مرورگر لپ تاپ و کامپیتوترشان نصب و از خدمات مختلف آن مثل خرید و فروش و یا ذخیره توکن‌های DAYAبهره‌مند شوند.

برای دانلود کیف توکن ققنوس، کافی است روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

کیف توکن ققنوس

به منظور خرید، فروش و مبادله توکن دایادایموند می بایست کیف توکن ققنوس را نصب و فعال نمایید.

کیف توکن ققنوس محصولی از شرکت یکتا ققنوس پارس، اولین و بزرگترین زیرساخت دفترکل توزیع شده (DLT) در ایران است که با استفاده از آن کاربران شبکه ققنوس می‌توانند نسبت به دریافت/ ارسال/ خرید و بازخرید توکن‌های شبکه و استفاده از خدمات مختلف در زمینه دارایی های منتشر شده بر روی شبکه ققنوس اقدام کنند.

شرکت یکتا ققنوس پارس از میزبانان شبکه ققنوس، در اواخر سال ۱۳۹۷ با سهام‌داری مشترک گروه داده‌پردازی پارسیان وابسته به بانک پارسیان، شرکت داده‌ورزی سداد وابسته به بانک ملی ایران، هلدینگ بهسازان ملت وابسته به بانک ملت، شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ) وابسته به بانک پاسارگاد و شرکت سرمایه‌گذاران فناوری تک وست به نمایندگی از شرکت توسن آغاز با هدف توسعه محصولات و زیرساخت فنی شبکه ققنوس آغاز به کارکرد.