خرید الماس دایا به صورت مستقیم

شما به صورت مستقیم و بدون نیاز به هیچ واسطه و اپلیکیشن جانبی، می‌توانید به dayadiamond.ir مراجعه نموده و هر مقدار الماس DAYA که خواستید، خریداری کنید. الماس‌های خریداری شده، در همان لحظه به کیف پول‌تان ارسال می‌شوند. با تکمیل کردن اطلاعاتتان، به صورت خودکار، کیف پول‌تان در dayadiamond.ir فعال خواهد شد.

مراحل خرید الماس دایا به صورت مستقیم:

به آدرس dayadiamond.ir مراجعه کرده و مراحل ثبت نام را پیش ببرید

به بخش "توکن‌های من" مراجعه کنید

روی گزینه "واریز/خرید" کلیک کنید

تعداد توکن‌های الماسی که می‌خواهید بخرید را وارد نمایید

در آخرین مرحله هم هزینه الماس‌هایی که می‌خواهید بخرید را پرداخت کنید

خرید الماس‌های دایا از طریق کیف توکن ققنوس

کیف توکن ققنوس، محصولی از شرکت یکتا ققنوس پارس، اولین و بزرگ‌ترین زیرساخت دفترکل توزیع شده (DLT) در ایران است که با استفاده از آن کاربران می‌توانند نسبت به دریافت، ارسال، خرید و فروش دایا اقدام کنند.

در این لینک، به صورت کامل و مرحله به مرحله، نحوه خرید و فروش توکن‌های دایا (به صورت مستقیم و هم از طریق کیف توکن ققنوس) آموزش داده شده است.

آموزش خرید و فروش توکن دایادایموند
دانلود کیف توکن ققنوس

کاربران می‌توانند کیف توکن ققنوس را در تلفن هوشمند خود، در تمامی سیستم عامل‌ها (اندروید و IOS) یا مرورگر لپ تاپ و کامپیتوترشان نصب و از خدمات مختلف آن مثل خرید و فروش و یا ذخیره توکن‌های DAYAبهره‌مند شوند.

برای دانلود کیف توکن ققنوس، کافی است روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

میزبان های شبکه ققنوس

توکن دایادایموند روی بلاک‌چین ققنوس عرضه و راه‌اندازی شده است. ققنوس یک بلاک‌چین ایرانی است که توسط کنسرسیومى از شرکت‌هاى فناورى بانک‌های ملت، ملی، پاسارگاد، آینده، پارسیان و تجارت میزبانی می‌شود.

client_logo_dark_gray1
client_logo_dark_gray2
client_logo_dark_gray3
client_logo_dark_gray4
client_logo_dark_gray5
client_logo_dark_gray6
client_logo_dark_gray7
client_logo_dark_gray8

خرید الماس‌های دایا از طریق امیدبانک

اپلیکیشن "امید بانک" یک پلتفرم دیجیتال بانکی متعلق به نخستین بانک ایرانی " بانک سپه" است که خدماتی از جمله افتتاح حساب آنلاین و دریافت کارت غیرحضوری، انتقال وجه کیف پولی، دریافت شبا بانک سپه، خدمات اعتباری داریک، دریافت موجودی کارت، دریافت صورتحساب بانک سپه، خدمات بیمه‌ای، و… را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است.

برای خرید الماس‌های دایا از طریق امیدبانک:

کافی است این اپلیکیشن را دانلود و مراحل عضویت را در آن، به اتمام برسانید.

بعد از ورود به برنامه، به بخش سوپر مارکت مالی مراجعه کنید.

بعد از مراجعه به این بخش، روی گزینه “الماس امید” ضربه بزنید.

بعد کلیک روی الماس امید، به صورت خودکار، اکانت شما در سایت dayadiamond.ir ایجاد می‌شود و در عرض چند ثانیه، می‌توانید الماس DAYA خریداری کنید.


دانلود اپلیکیشن امیدبانک:

تمام کاربران دستگاه‌های اندرویدی و IOS، می‌توانند به سادگی اپلیکیشن امیدبانک متعلق به بانک سپه را نصب و از خدمات متنوع آن بهره‌مند شوند. برای دانلود این اپلیکیشن، می‌توانید روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

خرید الماس‌های دایا از طریق پاسینو

اپلیکیشن "پاسینو" اپلیکیشن پرداخت سپهر بانک صادرات است و علاوه بر خدمات پایه مالی، بانکی و بیمه‌ای، خدمات دیگری همچون گردشگری، سلامت دیجیتال، آموزش، کتاب صوتی و خرید الماس‌های دایا ارائه می‌دهد.

برای خرید الماس‌های دایا از طریق پاسینو:

کافی است این اپلیکیشن را دانلود و مراحل عضویت را در آن، به اتمام برسانید.

بعد از ورود به برنامه، از منوی پایین، به بخش خدمات مراجعه کنید.

بعد از مراجعه به این بخش، روی گزینه “دایا” ضربه بزنید.

بعد کلیک روی دایا، به صورت خودکار، اکانت شما در سایت dayadiamond.ir ایجاد می‌شود و در عرض چند ثانیه، می‌توانید الماس DAYA خریداری کنید.


دانلود اپلیکیشن پاسینو:

تمام کاربران دستگاه‌های اندرویدی و IOS، می‌توانند به سادگی اپلیکیشن پرداخت سپهر بانک صادرات را نصب و از خدمات متنوع آن بهره‌مند شوند. برای دانلود این اپلیکیشن، می‌توانید روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

خرید الماس‌های دایا از طریق تاپ

تاپ مرجع کامل خدمات فین تک و پرداخت، گردشگری و تفریحاتی، خدمات خودرو، خدمات مالی و اعتباری، بازار سرمایه و ارائه کننده ابرازهای حوزه پرداخت در کشور است.

تاپ زیر نظر بانک مرکزی و شاپرک و دیگر نهادهای قانون‌گذار در بستری امن و مطمئن و قدرت گرفته از بانک پارسیان و شرکت‌های زیرمجموعه آن ضمن حفظ محرمانگی اطلاعات شخصی و مالی کاربران خود، ارائه کننده بیش از 50 خدمت مبتنی بر سیستم تلفن همراه است که خرید الماس‌های دایا، یکی از این 50 خدمت سوپر اپلیکیشن تاپ به شمار می‌رود.

برای خرید الماس‌های دایا از طریق تاپ:

ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

به بخش "سجام و بورس"مراجعه کنید

روی گزینه "کیف توکن ققنوس" کلیک کنید

رمز کیف توکن ققنوس‌تان را وارد نمایید و یا حساب جدید ایجاد کنید

بعد توکن دایادایموند رو انتخاب کنید

روی خرید ضربه بزنید و باقی مراحل پرداخت را طی کنید


دانلود اپلیکیشن تاپ:

تفاوتی ندارد کاربر اندرویدی باشید یا ios، در هر دو حالت، می‌توانید اپلیکیشن تاپ را نصب و از آن برای خرید الماس‌های دایادایموند در تلفن هوشمند خود استفاده کنید. برای دانلود این اپلیکیشن، می‌توانید روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

دریافت مشاوره رایگان:

اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، با این شماره تماس بگیرید ۴۶۷۷-۲۸۴۲-۰۲۱

مشاوران ما آماده هستند تا با صبر و حوصله به سوالات شما پاسخ داده و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان قرار دهند.